Stovykla Amerikoje

Šiais metais Baltijos-Amerikos Laisvės fondas pirmą kartą organizavo vasaros Lyderystės Akademiją, kurioje dalyvavo 18 vienuoliktokų: 6 lietuviai, 6 latviai ir 6 estai. Norint tapti Akademijos studentu, reikėjo įveikti didžiulį konkursą. Savo laimę bandė virš 430 mokinių iš visų Baltijos šalių. Konkursą garbingai įveikė ir mūsų mokyklos mokinė Ieva Jarašiūnaitė. Ieva vienintelė pakliuvo į stovyklą iš miestelio mokyklos, kiti 5 į stovyklą pakliuvę lietuviai mokosi didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Vienuoliktokė Ieva Jarašiūnaitė prie Laisvės statulos Niujorke.

Stovykla vyko liepos 3-29 d. JAV, Brandeis universitete, netoli Bostono, Masačiusetso valstijoje. Tris savaites vyko lyderystės mokymai. Jų metu dalyviai turėjo atlikti įvairias užduotis, žaisti žaidimus, kurie padėjo ugdyti lyderiui svarbias savybes. Laisvu metu buvo organizuojamos ekskursijos į aplinkinius miestus (Portlandą, Bostoną). Stovyklautojai lankėsi Harvardo universitete. Vyko menų, šokio, muzikos užsiėmimai, susitikimai su kitų stovyklų dalyviais. Paskutinę savaitę stovyklautojai dalyvavo ekskursijose į Niujorką ir Vašingtoną, aplankė šių miestų įžymybes, stengėsi giliau susipažinti su amerikiečių kultūra.

Vasaros Lyderystės Akademijos studentai iš Lietuvos.

Visi vasaros Lyderystės Akademijos klausytojai.