„Auksinis ruduo“

Gražią, saulėtą rugsėjo 18 dieną mokyklos stadione vyko tarpklasinės rudens kroso estafečių varžybos „Auksinis ruduo“. 90 bėgikų varžėsi trijose klasių grupėse: 4-6 klasių, 7-9 klasių ir 10-12 klasių. Klasės komandą sudarė 10 dalyvių, 5 mergaitės ir 5 berniukai. Visi jie turėjo įveikti 3,5 km atstumą. Kiekvienam dalyviui teko apibėgti vieną 350 m. mokyklos stadiono ratą. Po įnirtingos kovos paaiškėjo, kad greičiausi ir vikriausi tarp 4-6 klasių buvo 6 klasės bėgikai. Antroji vieta atiteko 5 klasei, trečioji – 4 klasei. Dar įnirtingesnės kovos vyko tarp 7-9 klasių. Kurį laiką pirmavusią 8 klasės komandą aplenkė devintokai. Jie ir tapo šios klasių grupės nugalėtojais. Antri liko aštuntokai, treti – septintos klasės bėgikai. 10-12 klasių grupėje aiškia persvara nugalėjo 12 klasės komanda. Antri – dešimtokai, treti – vienuoliktokai.

Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais. Asmeninė kūno kultūros mokytojo V. Kečiorio taurė buvo įteikta 9 klasės komandai už geriausiai įveiktą 3,5 km atstumą tarp 7-12 klasių komandų.