Europos kalbų dienos paminėjimas

Rugsėjo 26 d. mokykloje vyko renginys, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Renginio metu skambėjo dainos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Anglų kalbos mokytoja Jurgita Mašnickienė pristatė eTwinning projekto „European Day of Languages 2014“, kuris šiuo metu yra vykdomas mokykloje, veiklą. Projekte dalyvauja 7-12 klasių mokiniai. 11 klasės mokinė Arūnė Kanovaitė pasidalino įspūdžiais iš vasaros stovyklos LCC universitete, kuriame mokinė patobulino ne tik užsienio kalbos gebėjimus, bet ir įgijo daugiau įvairių patirčių, bendraudama su užsienio studentais ir dėstytojais. 12 klasės mokinė Ieva Jarašiūnaitė visus sudomino savo vasaros prisiminimais iš BAF stovyklos, kuri vyko Amerikoje, Bostone, liepos 3-30 dienomis. Renginio pabaigoje Arūnė ir Ieva visus paragino mokytis užsienio kalbų ir nebijoti įsitraukti į tarptautinius projektus ir konkursus, nes įgyta patirtis labai reikšminga jauno žmogaus ateities karjerai.