Akcija „Su gimtadieniu, Lietuva“

Vasario 13 dieną gimnazijoje buvo šviesu nuo ryškių mūsų valstybės vėliavos spalvų. Kiekvienas mokinys savo rankose turėjo geltoną, žalią ar raudoną balioną. Jie buvo akcijos „Su gimtadieniu, Lietuva“ akcentas.

Pradinių klasių mokiniai dainavo specialiai išmoktas lietuvių liaudies patriotines dainas, po to kartu su mokytojomis eisena patraukė į miestelio centrą. Vaikai pasveikino su švente kultūros namų darbuotojus, kitus miestelio gyventojus, apsilankė parduotuvėje.

Vėliau į akciją įsijungė vyresniųjų klasių mokiniai, pedagogai ir kiti mokyklos darbuotojai. Sugiedoję Tautišką giesmę, mojuodami ryškiaspalviais balionais, visi kartu su muzikos mokytoju Laimonu Grebliausku padainavo dainą Lietuvai. Paskraidinę balionus, jų saliutais pasveikino Tėvynę su gimtadieniu.

Filmuotą medžiagą galite pažiūrėti čia.