Sporto šventė „Linksmosios estafetės“

Kovo 13 d. gimnazijos sporto salėje vyko sveikatingumo dienos renginys „Linksmosios estafetės“. Apie fizinio aktyvumo problemas kalbėjo renginio organizatorius kūno kultūros mokytojas Virginijus Kečioris. Jis mokinius supažindino su naujausia ir efektyviausia pasaulyje treniruočių sistema – TRX treniruokliais, su kuriais galima atlikti daugiau nei 300 pratimų tiek sporto salėje, tiek namuose. Sporto šventėje gimnazijos 5-8 ir I-IV g klasių komandos išbandė savo jėgas įvairių linksmųjų estafečių varžybose. Susumavus surinktus taškus išaiškėjo trys pajėgiausios klasių komandos: trečiąją vietą laimėjo IV g klasės komanda, antrąją – 6 klasės komanda, o nugalėtoja tapo 8 klasės komanda. Antrus metus iš eilės ši klasė tapo sportiškiausia gimnazijos klase. Komandos buvo apdovanotos padėkomis, judėjimo džiaugsmu ir gera nuotaika.