„Oranžinis kamuolys-2015“

Maždaug prieš 8-9 metus Šiaulėnų  vidurinėje mokykloje  vykdavo rajoninis kaimo vietovių krepšinio turnyras 6-7 klasių mokiniams „Betmenas“, kurį remdavo Radviliškio r. policijos komisariatas, bet, netekus rėmėjų, varžybos taip pat nebevyko. Šiais mokslo metais vyresniojo kūno kultūros mokytojo Virginijaus Kečiorio iniciatyva nutarta atgaivinti tradicijas ir vėl organizuoti kasmetines rajonines krepšinio varžybas 6-7 klasių mokiniams, tik jau kitokiu pavadinimu – „Oranžinis kamuolys“.

Mokinių pavasario atostogų metu Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos sporto salėje startavo pirmasis Radviliškio rajono kaimiškųjų mokyklų 2001 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių krepšinio turnyras „Oranžinis kamuolys“. Krepšinio turnyrą rėmė Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija, Asociacija Šiaulėniškių bendruomenė, UAB „Kadma“, turnyro organizatorius ir vyr. varžybų teisėjas mokytojas Virginijus Kečioris.
        Krepšinio turnyre dalyvavo  Baisogalos gimnazijos berniukų komanda (vadovas Sigitas Dauskurdis), Sidabravo gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos (vadovė Vita Masėnienė), Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos (vadovas Mindaugas Keniausis) ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos (vadovai Dalia Balčiūnienė ir Virginijus Kečioris).

Turnyro dalyvius, pedagogus, teisėjus ir sirgalius sveikino  Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Almonė Sakalauskienė, Radviliškio kūno kultūros mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Vita Masėnienė, kūno kultūros mokytojas Virginijus Kečioris ir jo vadovaujama šokių grupė „Svajonių komanda“.
        Ilgosios pertraukos metu pedagogams vyko gerosios patirties sklaidos užsiėmimas. Mokytojas Virginijus Kečioris perskaitė pranešimą „Mokinių fizinių ypatybių lavinimo ypatumai žaidžiant sportinius žaidimus“, pademonstravo savo sumontuotą vaizdo įrašą „Jaunųjų  krepšininkų fizinių ypatybių lavinimas“, dalijosi savo patirtimi.

Pasibaigus turnyrui išaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. Pirmąją vietą, aiškia persvara prieš visas priešininkų komandas, berniukų komandų grupėje iškovojo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos mokinių komanda, antrosios vietos nugalėtojais tapo Sidabravo gimnazijos komanda, trečiosios – Baisogalos gimnazijos krepšininkai, ketvirtosios – Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos komanda.
        Mergaičių grupėje pirmosios vietos laimėtojomis tapo Sidabravo gimnazijos mergaičių komanda, po įtemtos kovos antrąją vietą iškovojo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos jaunosios krepšininkės, trečiąją – Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mergaičių komanda.
        Komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos turnyro organizatorių įsteigtomis sportinėmis taurėmis, medaliais, diplomais, prizininkais netapusi komanda – atminimo diplomais. Neužmiršti ir teisėjai, rėmėjai, jie apdovanoti padėkomis ir turnyro  medaliais. Išrinkti naudingiausi turnyro dalyviai. Jais tapo Sidabravo gimnazijos komandų  žaidėjai  Gabrielė Bazaraitė ir Domantas Paškauskas. Jie apdovanoti UAB „Kadma“ įsteigtais prizais.