Rajoninės kroso estafečių varžybos

Mūsų gimnazijos mokiniai balandžio 29 d. dalyvavo Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio pavasario kroso estafečių varžybose. 5-6 klasių grupėje varžėsi septynios komandos, vyko permaininga ir labai atkakli kova. Mūsų jaunųjų lengvaatlečių komanda iškovojo trečiąją vietą. Dėkojame šiems 5-6 klasių mokiniams: Ignui Daugėlai, Orintui Stradomskiui, Nerijui Jurlovui, Dominykui Ribačenkai, Rugilei Maciejauskaitei, Gretai Baltiejutei, Akvilei Paliulytei ir Aistei Pociutei.

9-10 klasių grupėje mūsų gimnazijos bėgikai iškovojo antrąją vietą. Dėkojame Erikui Baltiejui, Ryčiui Jankevičiui, Donatui Matulaičiui, Lukui Morkiui, Livetai Stradomskytei, Akvilei Rašytei, Viktorijai Morkytei ir Rūtai Galinytei.