Krepšinio diena

Balandžio 30 dieną gimnazijos sporto salėje vyko sveikatingumo renginys „Krepšinio diena“. Iš ryto gimnazijoje svečiavosi Šaukoto pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mergaičių ir berniukų rinktinės. Jos krepšinio aikštelėje susirungė su mūsų gimnazijos aštuntokų ir I gimnazijos klasės mergaičių ir berniukų komandomis. Berniukų susitikime rezultatu 26:19 nugalėjo Šaukoto pagrindinės mokyklos krepšinio rinktinė, mergaičių varžybose rezultatu 12:4 laimėjo mūsų gimnazijos aštuntokės. I gimnazijos klasės mergaičių ir berniukų komandos buvo pranašesnės už savo priešininkus. Mergaitės nugalėjo rezultatu 12:8, berniukai – 26:19.

Pasibaigus draugiškiems krepšinio susitikimams toliau tęsėsi krepšinio šventė. Aštuntos klasės mokinių ir kūno kultūros mokytojo V. Kečiorio organizuotame sporto renginyje „Žvaigždžių diena-2015“ kelios dešimtys mūsų gimnazijos krepšinio aistruolių savo sugebėjimus demonstravo baudų ir tritaškių metimo konkursuose. Baudų metimo konkurse nugalėtoju tapo I gimnazijos klasės mokinys Karolis Praskorys,. Antrąją vietą laimėjo II gimnazijos klasės mokinys Gvidas Šniolis, o trečiąją – šeštos klasės mokinys Evaldas Maciejauskas. Tritaškių metimo konkurse vėl nepralenkiamas buvo Karolis Praskorys, antrąją vietą laimėjo aštuntokas Elonas Kazlauskas, trečiąją – aštuntos klasės mokinys Gvidas Šalkauskas. Neužmiršti ir sirgaliai. Jie varžėsi baudų, tritaškių ir metimų nuo sporto salės centro konkursuose. Renginys baigėsi krepšinio varžybomis tarp „Rytų“ ir „Vakarų“ komandų. Konkursų nugalėtojai, prizininkai ir naudingiausi komandų žaidėjai buvo apdovanoti sportinėmis taurėmis ir medaliais.