Europos kalbų diena

Rugsėjo 25 dieną mūsų gimnazijoje vyko renginys, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Renginio vedėjos IVg klasės mokinės Gabrielė ir Vilma kreipėsi į susirinkusius mokinius įvairiomis Europos šalių kalbomis. Popietėje šeštokai ir aštuntokai dainavo dainas rusų kalba, o IVg klasės mokiniai atliko dainą anglų kalba. Mokiniams patiko ir užduotis: Europos šalių kontūruose atrasti ir pažymėti šalį atitinkama vėliavėle, įvardyti sostinę, nurodyti, kokia šalies valstybinė kalba.

Mūsų gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo ir rajoniniuose renginiuose Europos kalbų dienai paminėti: jaunųjų vertėjų konkurse (anglų k.) I vietą laimėjo 8 klasės mokinė Vida Trinkaitė, III vietą – IVg klasės mokinė Arūnė Kanovaitė, II vietą (rusų k.) laimėjo IIg klasės mokinė Akvilė Rašytė; 7-8 klasių mokinių rusų kalbos konkurse „Nuo A iki JA“ mūsų gimnazijos 8 klasės komanda užėmė I vietą. Dėkojame mokytojoms Jurgitai Mašnickienei, Stasei Mažučiūnienei ir Aurelijai Žilinskienei.