Košės diena

Spalio 9 d. mūsų gimnazijos pradinukai dalyvavo įmonės „Malsena“ organizuojamame pasaulinės košės dienos projekte. Tą dieną visi susirinko į salę, o ketvirtos klasės mokiniai pravedė smagią muzikinę rytmetinę mankštą. Po mankštos buvo aptarti sveikos mitybos principai, kalbėta apie tai, ko reikia, kad turėtume pakankamai energijos.

Susikabinę į traukinį mokiniai vyko pasiimti knygučių ir košės. Po gardžios „Malsenos“ avižinės košės klasėse vyko projektinė veikla. 3-4 klasių mokiniai ruošė pranešimus apie grūdus, 1-2 klasių mokiniai piešė sveiko maisto produktus, o priešmokyklinukai mokėsi A. Matučio eilėraštį „Ūmėdės“. Vyko atliktų darbų pristatymas.

Renginio pabaigoje buvo žaidžiami lietuvių liaudies žaidimai apie grūdus, miško ir daržo gėrybes.