Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas

Lapkričio 23 d. mūsų gimnazija paminėjo Lietuvos kariuomenės 97-ąsias metines. Gimnazijoje svečiavosi Lietuvos kariuomenės KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės Štabo ir aptarnavimo kuopos kariai, Radviliškio 608 kuopos kariai savanoriai bei Radviliškio pirmos šaulių kuopos vadas Pranas Sluckus. Renginį organizavo istorijos mokytojas Gintautas Urbietis. Mokytojas skaitė pranešimą apie Lietuvos kariuomenės įsikūrimą, jos veiklą bei svarbą ginant šalies vientisumą bei laisvę.

Kariai bei šauliai mokiniams pasakojo ir rodė vaizdinę medžiagą apie Lietuvos kariuomenės istoriją ir ginkluotę, struktūrą, karių fizinį pasirengimą bei laisvalaikį. Mokiniai pateikė įvairių, juos dominančių klausimų, diskutavo apie karių gyvenimą, stojimo į kariuomenę ir Karo akademiją sąlygas. Visus labiausiai sudomino atsivežta karinė amunicija, kurią mokiniai galėjo apžiūrėti ir išmėginti.

Istorijos mokytojas Gintautas Urbietis