Išvyka į Vilnių

Sausio 26 d. 7 ir II gimnazinės klasių mokiniai, lydimi klasių auklėtojų A. Žilinskienės ir L. Vedeckienės, vyko į ekskursiją į Vilnių. Čia mokiniai aplankė Seimo rūmus, kur galėjo patys įsijausti į Seimo narių vaidmenis bei susitikti su Seimo nariu Valerijumi Simulik. Prie arbatos ar kavos puodelio mokiniai ir mokytojos galėjo pabendrauti su Seimo nariu, plačiau sužinoti apie Seimo veiklą. Gidė aiškino apie Seimo narių pareigas, kaip priimami įstatymai. Kovo 11-osios salėje galima buvo suvaidinti įstatymų priėmimą mokiniams aktualia tema.

Antrasis ekskursijos objektas buvo Vilniaus Universitetas. Lydimi gido mokiniai apžiūrėjo senąją biblioteką ir observatoriją, filologijos fakultetą ir Šventųjų Jonų bažnyčią. Ypač didelį įspūdį paliko Pranciškaus Smuglevičiaus salė. Mokiniai liko sužavėti senaisiais didingais statiniais bei sienas ir lubas puošiančiomis ikonomis, freskomis. Tačiau labiausiai stebino tai, kad šiame universitete studijuojantys studentai kasdien lanko muziejų, kuris gali daug papasakoti apie praėjusius šimtmečius ir to laiko dvasią.