Susitikimas su Tiberiados bendruomenės vienuoliais

Vasario 8 d. mūsų gimnazijoje lankėsi Tiberiados bendruomenės vienuoliau. Jų vienuolija įsikūrusi Baltriškėse, Zarasų rajone, ir gyvuoja jau daugiau kaip 20 metų. Mūsų gimnazijos mokiniai pirmą kartą nuvyko į dvasingumo-piligriminę stovyklą šioje bendruomenėje prieš 12 metų ir lankosi kasmet.

Šios vienuolijos pagrindinė misija – jaunimo evangelizacija. Susitikimo su mokiniais metu broliai Egidijus ir Vidas papasakojo apie savo kelią į vienuolystę, apie pašaukimą, tikėjimo ir maldos svarbą jauno žmogaus gyvenime, atsakė į pateiktus klausimus. Vienuoliai dalinosi patirtimi kaip melstis, kad malda netaptų rutina, suteiktų dvasinę atgaivą, ragino jaunimą nepamiršti bendražmogiškųjų ir krikščioniškųjų vertybių. Vienuoliai kartu su mokiniais sugiedojo keletą giesmių.

Mokiniai išsinešė iš šio susitikimo daugiau gerumo, jautrumo, prasmingų, o tuo pačiu paprastų ir lengvai suvokiamų dvasinių minčių.