Oratorių konkursas

Vasario 9 d. jau trečiąjį kartą mūsų gimnazijoje vyko rajoninis oratorių anglų kalba konkursas. Jame dalyvavo geriausi oratoriai iš Radviliškio Vaižganto ir Lizdeikos, Šeduvos, Baisogalos ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijų. Šių metų oratorių konkurso tema: „Peace is not absence of war“. Gimnazijos direktorius V. Jarašiūnas pasveikino susirinkusius, pasidžiaugė dalyvių gausa, akcentavo viešojo kalbėjimo svarbą bei palinkėjo visiems sėkmės. Po to dalyviai pristatė savo paruoštas 5 minučių trukmės kalbas, atsakinėjo į draugų pateiktus klausimus šia tema. Visų jaunųjų oratorių kalbos buvo įdomios, sklandžios, turtingos gyvenimiškų pavyzdžių, susietų su šių dienų aktualijomis. Konkurso nugalėtoja tapo Vaižganto gimnazijos III gimnazinės klasės mokinė Neringa Šilinskaitė. Ji atstovaus mūsų rajoną respublikiniame oratorių konkurse Klaipėdoje kovo 17 dieną. Mūsų gimnaziją konkurse atstovavo II gimnazinės klasės mokinė Miglė Pranevičiūtė, III gimnazinės klasės mokinės Akvilė Rašytė ir Deima Mikalauskaitė, IV gimnazinės klasės mokinys Renaldas Abadauskas. Konkursą vedė 7 klasės mokinė Gabija Šukytė ir II gimnazinės klasės mokinė Judita Janužaitė, jį organizavo anglų kalbos mokytojos Stasė Mažučiūnienė ir Jurgita Mašnickienė.