Kraštotyros diena

Rugsėjo 29 diena rajono mokyklose buvo skirta kraštotyrai. Jai mūsų gimnazijoje buvo ruošiamasi iš anksto. Pradinių klasių mokiniai susirinko į rajoninę 3-4 klasių mokinių konferenciją „Mano krašto praeitis byloja…“, kuri buvo skirta Piliakalnių metams paminėti.  Konferencijoje pranešimus skaitė Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos ir mūsų gimnazijos jaunieji kraštotyrininkai.

Vyresniųjų klasių mokiniams kraštotyros diena taip pat praėjo turiningai. Kiekviena klasė turėjo atlikti užduotį paskirta tema ir paruošti šio darbo trumpą pristatymą. Mokiniai su mokytojais dalyvavo mini ekspedicijoje po Šiaulėnus, susitiko su žmonėmis, kurie galėjo papasakoti apie paskirtus objektus. o sugrįžę į mokyklą pasidalijo savo surinkta medžiaga ir įspūdžiais. III gimnazinės klasės mokiniai buvo išvykę. Jie aplankė Kleboniškių kaimo buities muziejų.