Solidarumo bėgimas

Solidarumo bėgimas – tai jau tradiciniu tapęs visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamas bėgimas. Lietuvoje jis organizuojamas 4-tąjį kartą, o mūsų gimnazija jame dalyvavo 2-ąjį kartą. Bėgime dalyvavo 1-4 klasių, 5-8 klasių ir I-II gimnazinių klasių mokiniai.

Bėgimu siekiama skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių. Rinkdami lėšas gimnazijos moksleiviai parems Lietuvos dienos centrus ir Zambijos vaikus.

Bėgimo dalyviai ir organizatoriai buvo apdovanoti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinės direktorės Rasos Dičpetrienės padėkos raštais.

Gimnazijoje šį bėgimą organizavo sporto būrelių vadovai Milda Visockienė, Dalia Balčiūnienė ir Virginijus Kečioris.