Mokinių atstovų rinkimai į Gimnazijos Tarybą

Gruodžio 4 d. gimnazijoje vyko mokinių atstovų rinkimai į Gimnazijos Tarybą – aukščiausią savivaldos organą gimnazijoje.Vietoj  išvykusių dviejų Tarybos narių 5-8 ir gimnazinių klasių mokiniai rinko Tarybos narius iš 6 kandidatų. Kandidatėmis buvo šios I-III gimnazinių klasių mokinės: Judita Janužaitė, Kamilė Levickaitė, Ema Poškutė ir Gabija Ribačenkaitė, III gimnazinės klasės mokinės, Vida Trinkaitė, II gimnazinės klasės ir Akvilė Paliulytė, I gimnazinės klasės mokinės.

Balsavimą organizavo Balsavimo komisija, sudaryta iš IV gimnazinės klasės mokinių. Balsavo 85% 5-8 ir gimnazinių klasių mokinių.

Daugiausia balsų surinko ir į gimnazijos tarybą išrinktos Judita Janužaitė ir Ema Poškutė. Sveikiname išrinktąsias mokines ir linkime aktyvios ir naudingos veiklos, sprendžiant gimnazijos veiklos tobulinimo problemas.