Vasario 16-oji Minaičiuose

Minaičiuose susirinkę Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos, Lietuvos kariuomenės atstovai, Radviliškio rajono savivaldybės vadovai, šauliai, jaunimas, partizanai, jų artimieji, Lietuvos patriotai Minaičiuose, Miknių-Petrėčių sodyboje esančiame Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio (LLKS) Tarybos 1949 m. vasario 16 d. Nepriklausomybės deklaracijos paskelbimo memoriale paminėjo 69-ąsias 1949 m. vasario 16-osios Deklaracijos pasirašymo metines, prasmingai pasitiko Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Šiame puikiame renginyje su valstybinėmis ir gimnazijos vėliavomis rankose aktyviai dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Džiugu, kad šį kartą į renginį mokiniai vyko noriai.

Gimnazijos mokiniai Minaičiuose su rajono meru A. Čepononiu.