Pilietiškumo pamoka apie Lietuvos savanorius

Gimnazijoje tęsiasi renginiai, skirti Lietuvos 100-mečiui. Kovo 2 d. I-IV klasių gimnazistams vyko pilietiškumo pamoka. Šią pamoką vedė knygos „Laisvės ir Tėvynės ginti. 1918-1920 m. Punpėnų valsčiaus savanoriai“ autoriai Vilniaus universiteto profesorius Vykintas Vaitkevičius ir Pasvalio rajono Pumpėnų kraštiečių asociacijos pirmininkas Algimantas Stalilionis.

Profesorius V. Vaitkevičius kalbėjo mokiniams apie istorinę atmintį, kaip ją prisimename, kvietė mokinius domėtis, ar visada žiniasklaida sako tiesą, ugdytis tam tikrą istorinį sąmoningumą.

Gimnazijos biblioteka pasipildė dar dviem vertingom knygom: svečiai padovanojo savo knygą, taip pat perdavė nuo akademiko Antano Buračo knygą apie Balį Buračą „Užburiantys tautinės kultūros vaizdai“.

Dėkojame gerbiamiems svečiams už dovanas ir vertingą pilietiškumo pamoką. Taip pat dėkojame socialinei pedagogei Laimai Šlekienei už šį susitikimą ir pažintį su įdomiais žmonėmis.