Rajoninis oratorių anglų kalba konkursas

Paskutinę žiemos dieną, vasario 28, į mūsų gimnaziją, nepabūgę žvarbaus ir speiguoto oro, rinkosi rajono mokyklų jaunieji oratoriai. Mūsų gimnazijoje šis rajoninis konkursas vyksta jau ketvirti metai. Šiais metais konkurse dalyvavo 9 I-IV klasių gimnazistai. Konkurso dalyviai turėjo iš anksto paruošti 5 minučių viešąją kalbą, susijusią su nurodyta konkurso tema ''The Best Way to Predict the Future is to Invent it“. Renginio metu visi dalyviai atskleidė savo oratorinio meno gebėjimus, sužavėjo savo netradiciniais pamąstymais, originaliomis idėjomis, įdomiais atsakymais į klausimus, todėl konkurso vertinimo komisijai buvo tikrai nelengva išrinkti geriausius, kuriais šiemet tapo Neringa Šilinskaitė iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos (I vieta), mūsų gimnazijos IIg klasės mokinė Vida Trinkaitė (II vieta) ir Austėja Duršliokaitė iš Šeduvos gimnazijos (III vieta). Šie mokiniai vyks į respublikinį oratorių konkursą, kuris bus organizuojamas šių metų kovo 16 d. Klaipėdoje, LCC universitete. Džiaugiamės ir kitais mūsų gimnazijos mokiniais, dalyvavusiais konkurse: Judita Janužaite (III g kl.), Deima Mikalauskaite ir Mantu Jarašūnu (IVg kl.). Dėkojame puikiems konkurso vedėjams Gabijai Šukytei (8 kl.) ir Dominykui Šukiui (4 kl.), anglų kalbos mokytojoms Jurgitai Mašnickienei ir Stasei Mažučiūnienei.