Tarptautinio piešinių konkurso laureatės

2018 m. sausio mėnesį vykusiame Tarptautiniame pradinių mokyklų 3-4 klasių mokinių piešinių ir vaizdingų posakių konkurse „Jie – mūsų draugai…“ mūsų gimnazijos Šaukoto skyriaus 4 klasės mokinės Rima Mickutė ir Meida Mikalauskaitė tapo laureatėmis (mokytoja Dijana Dovidaitytė).

Konkursas buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui bei gamtininko Tado Ivanausko ir rašytojo Prano Mašioto atminimui. Jį organizavo Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus.

Konkurse dalyvavo ne tik vaikai iš Lietuvos, bet ir iš Amerikos lietuviškų mokyklų Floridoje ir Čikagoje. Iš atsiųstų 500 darbų buvo atrinkta 50 laureatų. Jų darbų paroda veikia nuo vasario 15 d. Kauno Tado Ivanausko muziejuje.

Vasario 23 d. konkurso laureatams buvo surengta ekskursija po Tado Ivanausko zoologijos muziejų, laureatai apdovanoti konkurso diplomais.

Sveikiname mūsų mokyklos mokines ir jų mokytoją.

Rimos Mickutės piešinys.

Meidos Mikalauskaitės piešinys.