Mokyklų savivaldų forumas – naktis

Kovo 9-10 d. mūsų gimnazijos mokinių grupė ir istorijos mokytoja Laima Maminskienė dalyvavo Baisogalos gimnazijoje organizuotame savivaldų nakties renginyje „Komandinis darbas – sėkmės variklis“. Renginio metu su mokiniais bendravo Jaunimo erdvių atstovai, Kauno technologijų ir Aleksandro Stulginskio universitetų atstovai, vyko susitikimas su Vadimu Zizu, „Zizas academy“ įkūrėju ir vadovu, kuris motyvavo jaunuolius siekti savo tikslų ir nepasiduoti sunkumams. Taip pat vyko protmūšis, sporto ir orientacinės varžybos, diskoteka, filmo peržiūra. Renginio pabaigoje komandos dalijosi savo patirtais įspūdžiais, gavo dovanų.

Dėkojame Baisogalos gimnazijai už pakvietimą į renginį, už puikiai praleistą naktį, už naujas pažintis ir patirtis.