Naktis mokykloje

Tradicinis renginys„Naktis mokykloje“ šį kartą buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ir dar kartą prisiminti atkurtos Lietuvos šimto metų sukaktįį. „Nedzin“ klubo nariai, vadovaujami mokytojos Virgilijos Gustienės ir muzikos mokytojo Laimono Grebliausko, sukvietė visus naktį ptaleisti kartu. Mažiausieji naktinėtojai penktokai savo ištverme ir sumanumu nenusileido abiturientams.

Renginio metu vyko pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“Mokiniai, visi glaudžiai sustoję į darnų būrį parodė, kad didžiuojasi savo valstybe. Renginio dalyviai pasveikino Lietuvą dainomis, skanavo pyrago.

Naktis buvo turtinga. Vyko protmūšio kovos, kurioms vadovavo nepailstančioji Vida, orientacinės varžybos, karaokė, sportinės varžybos, kino filmo stebėjimas, diskoteka.

Dėkojame organizatoriams, klasių auklėtojams, kitiems mokytojams, mamai Neringai, praleidusiems naktį drauge linksmai ir turiningai.