Anglų kalbos konferencija

Lapkričio 15 d. I-IV g. klasių mokinių grupė kartu su anglų kalbos mokytojomis Stase Mažučiūniene ir Jurgita Mašnickiene dalyvavo nacionalinėje anglų kalbos konferencijoje „Be the Change You Want to See in the World“ Tauragės Žalgirių gimnazijoje. Konferencijos pradžioje mokinius ir mokytojus į aktyvią veiklą įtraukė LCC universiteto dėstytojos. Dirbdami grupėse konferencijos dalyviai aptarė globalias problemas ir kaip jauni žmonės galėtų su jomis kovoti, kokius pokyčius norėtų matyti ateities pasaulyje. Vėliau darbas vyko 6 pogrupiuose, kadangi konferencijoje dalyvavo net 39 pranešėjai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Dalyviai grupėse pristatė savo parengtus pranešimus, klausėsi ir diskutavo aktualiomis temomis. Konferencijos pabaigoje apibendrinant visas veiklas dalyviai teigė, kad tai buvo puiki galimybė patobulinti savo dalykines ir bendrąsias kompetencijas. Mokiniai suprato, kad kiekvieno, kad ir mažas noras pasikeisti gali sąlygoti didelius pokyčius pasaulyje.