Olimpinė savaitė

Gimnazijos Tyrulių skyriaus mokiniai spalio 22-26 dienomis dalyvavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos organizuotame projekte „Olimpinė savaitė“. Šiuo projektu buvo siekiama padėti atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip įtraukią, linksmą ir naudingą veiklą, nes ypatingai svarbu formuoti teigiamą požiūrį į sportą ir fizinį aktyvumą.

Ryte mokiniai stengėsi į mokyklą ateiti šypsodamiesi, pasveikinti rytą ir draugus. Darbą pradėdavo linksmu pradinukų šokiu. Kalbėjo apie mitybą ir vandens svarbą žmogaus organizmui. Kūno kultūros pamokose išbandė Ąžuolo mankštą, atliko įvairių gyvūnų judesius. Visą savaitę padėjo herojams Ąžuolui galingajam, Lukai Kibirkščiai, Amiui Kilniaširdžiui ir Unai Superbičiulei auginti supergalias.

Gimnazijos Tyrulių skyriaus jungtinės 1-4 klasės komanda burtų keliu pakliuvo į 10 klasių grupę, kurios laimėjo fizinį aktyvumą skatinančius specialius prizus.