Vikingų kaime

Spalio 26 d. Tyrulių skyriaus mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Senovinė karyba“ Vikingų kaime. Edukacijos metu mokiniai per patyrimines veiklas susipažino su senovės baltų karyba. Edukatoriai, visus dalyvius aprėdę senoviniais rūbais, leidosi ieškoti baltų senosios praeities – protėvių kaimo su gyva 1000 metų senumo istorija. Senovėje karyba buvo neatskiriama vyrų gyvenimo dalis, o karybos pagrindų mokėsi vaikai jau nuo penkerių metų. Edukacijoje mokiniai turėjo progą pasijusti „senovės kario kailyje“, susipažinti su to meto kario apranga, paliesti ir pakilnoti kario ginklus, išmėginti jėgas treniruotėse. Mokiniai mokėsi atlikti komandines užduotis, lavino taiklumo ir greitumo įgūdžius, mokėsi gintis skydo pagalba.