Savanorystės diena

Gruodžio 5-oji – tarptautinė savanorių diena. Mūsų gimnazijoje ši diena taip pat buvo skirta savanorystei. Nuo pat ryto mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose: klausėsi Maisto banko savanorių pasakojimų (dėkojame Aleksandrui Filipavičiui), mokinių, dalyvavusių vasarą savanoriškoje veikloje, įspūdžių. II ir III gimnazinės klasės rengė pristatymus savanorystės tema, akcentavo šios veiklos svarbą sau ir kitiems. III gimnazinės klasės mokinė Karolina surengė savo darytų fotografijų pristatymą. Trečiokė gimnazistė Vida buvo išvykusi į Radviliškio Vinco Kudirkos progimnaziją papasakoti apie savo vykdomą savanorišką veiklą. Pradinukai trečiokai aplankė vienišas močiutes, padovanodami joms šventinius vainikus, kuriuos buvo pasidarę kartu su savo tėveliais. IV g klasės mokiniai buvo išvykę į Šaukotą, puošė seniūnijos administracinio pastato ir kultūros namų patalpas.

6 klasės mokiniai apsilankė Polekėlės globos namuose. Ten buvo šiltai sutikti. Šeštokai kartu su globos namų gyventojais darė mankštą, klausėsi jų gyvenimo istorijų, kurios daugelio ne pačios linksmiausios, žaidė, dainavo, karpė snaiges. Labai patiko 95 metų močiutė, iš kurios daugelis galėtų pasisemti optimizmo. Apsikeitę saldžiomis dovanėlėmis, šeštokai sugrįžo pilni gražių įspūdžių.

Antroji dienos pusė buvo skirta gimnazijos patalpų papuošimui Kalėdoms.