Susitikimas su poete Daiva Čepauskaite

Jau daug metų mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja Metų knygos rinkimuose. Šie metai taip pat nebuvo išimtis. Akcijos organizatoriai įvertino mūsų pastangas ir padovanojo gimnazijos bibliotekai vaikų knygų penketuką. O gruodžio 10 d. gimnazijoje viešėjo poetė, dramaturgė Daiva Čepauskaitė. Jos knyga „Baisiai gražūs eilėraščiai“ dalyvauja akcijoje „Metų knygos rinkimai-2018“ (išrinkta į knygų vaikams penketuką).

Vaikai šiam susitikimui nuoširdžiai ruošėsi: bibliotekoje skaitė ir aptarė eilėraščius, kai kas ir mintinai išmoko, juos iliustravo, rašė atsiliepimus. Susitikimo metu ne tik klausėsi poetės skaitomų eilėraščių, bet ir uždavė daug jiems rūpimų klausimų knygos autorei.

Už šį susitikimą dėkojame bibliotekininkei Nijolei Valatkienei ir lietuvių kalbos mokytojai Laisvidai Vedeckienei.