Oratorių anglų kalba konkursas

Šių metų vasario 7 d. mūsų gimnazijoje vyko rajono 9-12 (I-IV g) klasių mokinių oratorių anglų kalba konkursas. Konkurse dalyvavo I-IVg klasių mokiniai iš trijų mokyklų: Lizdeikos, Šeduvos ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijų. Oratorių konkurso tikslas – ugdyti mokinių kritinį mąstymą, kūrybinius gebėjimus ir skatinti bendradarbiavimą panaudojant anglų kalbos mokėjimo galimybes.

Gimnazistai kalbėjo iš anksto pasiruošta tema „Nature is a Common Lanuage“, atsakinėjo į dalyvių jiems pateiktus klausimus. Vertindami jaunuosius oratorius komisijos nariai atsižvelgė į kiekvieno dalyvio temos pateikimo aktualumą, originalumą, kalbėjimo sklandumą bei taisyklingumą. Konkurse i-ąją vietą laimėjo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos IVg klasės mokinė Miglė Pranevičiūtė, II vieta atiteko Vidai Trinkaitei, mūsų gimnazijos III gimnazinės klasės mokinei, III vieta skirta trečiokei gimnazistei Rositai Jasaitytei iš Lizdeikos gimnazijos. Renginio pabaigoje visi dalyviai teigė, kad jiems dalyvavimas šiame konkurse buvo puiki galimybė ne tik atskleisti savo anglų kalbos žinias, bet ir patobulinti bendrąsias kompetencijas bei pabendrauti, pasikeisti idėjomis su kitų mokyklų gimnazistais.

Stasė Mažučiūnienė, Jurgita Mašnickienė, anglų kalbos mokytojos