Merginų futbolas

Kovo 13 d. mūsų gimnazijos komanda Šiaulių sporto gimnazijoje dalyvavo Lietuvos mokyklų 2002 m. gimimo ir jaunesnių merginų LadyGolo salės futbolo varžybose. Šiame savivaldybių žaidynių turnyre mūsų merginų komanda iškovojo III vietą.

2004 m. gimimo ir jaunesnių merginų grupėje mūsų gimnazijos komanda iškovojo I-ąją vietą ir teisę dalyvauti finale.

Kovo 27 d. Šiaulių sporto gimnazijoje vyko finalinės rungtynės. Finaluose taip pat dalyvavo Šiaulių Medelyno progimnazijos, Šiaulių rajono Kužių gimnazijos ir Joniškio rajono Skaisgirio gimnazijos komandos. Mūsų merginų komandai buvo sėkminga diena, nes pirmąsias varžybas su Šiaulių Medelyno progimnazijos komanda laimėjo. Antrąsias varžybas su Šiaulių rajono Kužių gimnazija taip pat laimėjo. Tik nepasisekė įveikti Joniškio rajono Skaistgirio gimnazijos komandos. Taigi mūsų merginos Šiaulių apskrities finale laimėjo II vietą. Šaunuolės merginos ir jų trenerė Dalia Balčiūnienė.