Svečiai iš Skaros

Rugsėjo 13 d. mūsų gimnazijoje lankėsi grupė svečių iš Švedijos Skaros miesto. Dvi mokytojos ir dvi mokinės iš tarptautinio bakalaureato klasės Katedros mokyklos atvyko į mūsų rajoną vykdydamos projektą „Pagalba socialiai remtinų šeimų vaikams“. Džiugu, kad viešnios pasirinko mūsų gimnaziją, susitiko su 5-8 bei I-IVg klasių mokiniais. Susitikimo dalyviai pristatė abiejų šalių kultūras, mokyklas, palygino švietimo sistemas, aptarė populiarias jaunimo veiklas. Svečiai iš Švedijos ne tik paliko dovanų socialiai remtinų šeimų vaikams, bet ir sutarė toliau bendradarbiauti su mokytojais ir mokiniais vykdant įvairias projektines veiklas. Tai tikrai puiki patirtis abiejų šalių mokiniams ir mokytojams.