Akcija „Visa Lietuva šoka“

Rugsėjo 20 d. gimnazijos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Visa Lietuva šoka“, skirtoje Baltų vienybės dienai. Tai jau penktąjį kartą Lietuvos nacionalinio kultūros centro inicijuota unikali akcija, į kurią įsitraukia visa Lietuva. Akcijos tikslas – per tradicinius šokius vienyti bendruomenes, stiprinti lietuvių kultūrinės tapatybės pajautą.

Renginys vyko miestelio aikštėje. Akcijoje dalyvavo Šiaulėnų seniūnė Ieva Bliznikienė. Visus susirinkusiuosius pasveikino gimnazijos direktorius Vytautas Jarašiūnas. Linksmus šokius šoko, ratelius suko ir priešmokyklinukai, ir dvykiktokai, ne tik didelę patirtį turintys šokėjai, bet ir besimokantieji šokio pradžiamokslio. Puikus oras, gera nuotaika, linksmai praleistas laikas!