Europos paveldo diena

Šiemet Europos paveldo dienos kvietė pažinti ir pramogauti. Kultūros paveldo objektus mes regime kasdien, o juos tyrinėdami – „skaitome“ savo tėvų, senelių, prosenelių ar senovėje gyvenusių žmonių istoriją, suvokiame savo kilmę ir ištakas.

Europos paveldo dienų proga gimnazijos mokiniai dar kartą apsilankė Šiaulėnų krašto muziejuje. Šaukoto skyriaus mokiniai pakelės užeigoje Skėmių traktierius dalyvavo edukacinėje programoje „Meduolių kepimas“. Šio skyriaus pradinių klasių mokiniai žaidė ratelius ir žaidimus, kuriuos žaisdavo jų seneliai, prisiminė baltų dievus, kalendorines šventes, lietuvių tautosaką. Šaukoto VDC „Antrieji namai“ lankytojai dalyvavo edukacinėje programoje „Amatų dirbtuvėlė“.