Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Šią šventę gimnazijos bendruomenė paminėjo tradiciškai – vyriausieji gimnazistai organizavo savivaldos dieną. Dvyliktokai vedė pamokas, organizavo veiklas mokytojams, buvo atsakingi už tvarką gimnazijoje. Tą dieną kiekviena klasė stengėsi kuo nuoširdžiau pasveikinti mokytojus, auklėtojus. Skambėjo gražūs posmai, dainos. Kaip visada išradingai mokytojus pasveikino klubo„Nedzin“ nariai, suvaidinę sceną iš mokyklinio gyvenimo. Baigiantis pamokoms jaunieji mokytojai susirinko į dienos aptarimą: kiekvienas trumpai pasidalino savo įspūdžiais, papasakojo, kaip sekėsi dirbti su mokiniais ir organizuoti veiklas.

Dėkojame IV gimnazinės klasės mokiniams, jų tėveliams, klasės auklėtojai Ritai Matuzienei, klubo „Nedzin“ vadovei Svetlanai Viluskienei, muzikos mokytojui Laimonui Grebliauskui už šventę mokytojams, puikią nuotaiką ir linksmas akimirkas.