Krašto apsaugos diena

Mūsų gimnazijos vyriausieji mokiniai apalio 9 d. dalyvavo Krašto apsaugos dienos renginyje, kuris vyko Karaliaus Mindaugo husarų batalione netoli Panevėžio.

Krašto apsaugos diena minima spalio 7 d. Ja buvo siekiama stiprinti kariuomenės ir visuomenės ryšį. Šią dieną siekiama supažindinti jaunimą su Lietuvos kariuomene ir kario profesija, informuoti apie valstybės gynybą ir savo pilietines pareigas bei prievoles valstybei. Pirmoji bandomoji Krašto apsaugos diena paskelbta 2008 metų spalio 7 dieną. Siekiama, kad kasmet šios dienos renginiuose dalyvautų visi šaukiamojo amžiaus jaunuoliai nuo 16 metų. Krašto apsaugos dienos renginiuose ieškoma patrauklių būdų supažindinti jaunuolius su valstybės gynyba, paskatinti juos pačius savanoriškai ja domėtis.

Šiame renginyje mūsų gimnazijos mokiniai susipažino su karine technika, klausėsi paskaitos, galėjo išbandyti jėgas dalyvaudami sukarintoje estafetėje, bendravo su karininkais.