Mažųjų šventė

Spalio 16-osios rytą priešmokyklinukai ir ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai sugužėjo į renginį „Jau kiemely rudenėlis, o vaikučiams smagumėlis“. Šventę organizavo ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja metodininkė Erika Kečiorienė ir priešmokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja Rima Zemlickienė. Skambias daineles ir žaidimus grojo muzikos mokytojas Laimonas Grebliauskas. Vaikai rinko salėje pabirusius lapus, o po jais rado pasislėpusius grybus, kuriuos surinko į krepšelius. Tada paprašyti voveraitės vaikai piešė ir spalvino grybus. Buvo deklamuojami eilėraštukai, dainuojamos dainelės apie rudenį, žaidžiami linksmi žaidimai. O įsismarkavus vėjeliui visi šoko lapų šokį. Buvo tikras smagumėlis.