Paminėjome Konstitucijos dieną

5-8 ir I-II gimnazinių klasių mokiniai spalio 24 dieną, vadovaujami mokytojos Laimos Maminskienės, gimnazijos salėje pravedė pilietiškumo pamoką – paminėjo LR Konstitucijos dieną, kuri švenčiama spalio 25 d. Renginio pradžioje visi sugiedojo Tautišką giesmę. Vedantieji Justė ir Rokas perskaitė pavardes mokinių, kurie geriausiai atliko Konstitucijos egzamino užduotis. Šiems mokiniams buvo įteiktos kuklios atminimo dovanėlės. Po to vyko Konstitucijos skaitymas, kuriame dalyvavo 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai. IIg klasės mokiniai Matas, Domantas ir Dovydas sukūrė ir pristatė trumpą filmuotą medžiagą „Kuo svarbi tau spalio 25 diena?“ Klasių komandoms reikėjo sukurti šūkį Konstitucijos tema ir jį pristatyti. O renginys baigėsi M. Mikutavičiaus daina „Aš labai myliu Lietuvą“. Ją dainavo ne tik Gabrielė, Rokas ir mokytojas Laimonas, bet ir visi renginio dalyviai.