Rudenėlio šventė

Visą spalio pabaigos savaitę pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos skyrė rudens temai – kalbėjo ne tik apie metų laiką, bet ir apie rudens gėrybes. Į darbą buvo įtraukti ir tėveliai, nes reikėjo pristatyti parodai visos šeimos kūrybinį darbą iš daržovių ar kitos gamtinės medžiagos. Paroda pavyko puikiai!. Savaitę užbaigė rudenėlio švente „Bulvė ir jos bičiuliai“. Veiklos vyko visą dieną. Vaikai šoko, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, suko ratelius, rugtyniavo estafečių varžybose. Po aktyvios veiklos vyko kūrybinis darbas – reikėjo sukurti pasaką apie bulvę ir jos bičiulius bei ją visiems pristatyti. Visos sukurtos ir iliustruotos pasakaitės suguls į vieną knygą, kurią vaikai pasižadėjo padovanoti bibliotekai.