Konferencija Akademijos gimnazijoje

Lapkričio 15 d. 10 pirmokių gimnazisčių kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laimute Višniauskaite ir matematikos mokytoja Irena Mockuviene dalyvavo respublikinėje 6-12 klasių mokinių kūrybinių projektinių darbų konferencijoje „Skaičiai aplink mus“, kuri vyko Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje.

„Apžiūrėjome keturis stendinius pranešimus, išklausėme 20 projektinių darbų. Deimantė ir Ramunė pristatė integruotą lietuvių kalbos ir matematikos pamoką „Balys Buračas – kraštotyrininkas“. Pristatėme savo kraštietį, kraštotyrininką, fotomenininką, etnografą Balį Buračą. O kurgi sąsajos su matematika? Jo surinktuose eksponatuose įžvelgėme centrinę ir ašinę simetrijas, erdvines ir plokštumos figūras, taikėme mastelį, proporciją, norėdamos išmatuoti B. Buračo gatvės ilgį, skaičiavome paminklo svorį“, – pasakojo mokinės.