Kalėdinis renginys

Gruodžio 18 d. gimnazijos 5-12 klasių mokiniams vyko Kalėdinis renginys. Kaip ir kasmet daugiausia darbo ruošiantis renginiui įdėjo vyriausieji mokiniai – IV klasės gimnazistai ir jų auklėtoja Rita Matuzienė. Papuošti šventėms mokyklą nėra paprasta. Tačiau gimnazistų pastangos nenuėjo veltui.

Renginys prasidėjo dvyliktokų organizuota veikla – juk reikia visiems išjudinti kūną ir sielą pagrindinei šventės daliai. Šventinį renginį organizavo ir vedė svečiai iš Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro – aktoriai Žiedūnė Mardosaitė ir Marius Cemnickas. Šventės dalyviai turėjo progą parodyti savo gebėjimus šokiui, vaidybai ir kūrybai. Grupių pasirodymus vertino autoritetinga komisija, kurią sudarė klasių auklėtojai. Nugalėjo draugystė ir puiki nuotaika.

Renginys pavyko, nes visi šventės dalyviai buvo aktyvūs, draugiški ir geranoriški.