Šiaulėnuose Arkadijaus Vinokuro pedagoginis teatras

Gruodžio 11 d. Arkadijaus Vinokuro pedagoginis teatras pakvietė visus gimnazijos mokinius į edukacinius užsiėmimus. Pasinaudota Kultūros paso suteikta galimybe. Teatro ir judesio meno aktorius, pedagogas, žurnalistas ir rašytojas Arkadijus Vinokuras bendravo su dviem mokinių grupėm: iš pradžių su 1-5, po to su 6-12 klasių mokiniais. 6-12 klasių mokiniai dalyvavo pilietiškumo pamokoje. Jos metu aktorius kalbėjo apie kiekvieno žmogaus pilietinę poziciją, ką reiškia būti pilietišku, kad reikia būti dėmesingu ir jautriu kitam žmogui, matyti ne tik save, bet ir kitą šalia esantį, skatino netylėti ir išsakyti savo nuomonę. Aktorius į savo vaidinimą-monologą įtraukė ir mokinius, vis pajuokaudamas ir pašmaikštaudamas, parodydamas, kad žmogus pasirengęs pokyčiams, tik reikia norėti ir siekti to.