Svečiavosi „Polifonija“

Gruodžio 3 d. gimnazijos 5-12 klasių mokiniai ir Šaukoto skyriaus 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukacinėje programoje „Pasaulio tautų muzika“. Šią programą parengė ir į Šiaulėnus atvyko Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“. Mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su profesionaliu choru, išgirsti jo atliekamas dainas. Choras visus pakvietė į muzikinę kelionę per pasaulį. Dainos buvo atliekamos įvairiomis kalbomis, nes pristatė įvairių kraštų muziką: nuo Mongolijos ir Indonezijos, per Afriką, Pietų ir Šiaurės Ameriką muzika atskriejo į Europą, vis arčiau Lietuvos. Į Žemę ir savo gimtinę mokiniai galėjo pažiūrėti net iš kosmoso, paklausyti žemaitiška tarme atliekamos dainos. O koncertą choras baigė nuostabia Vytauto Kernagio daina „Baltas paukštis“.

Tai buvo puikus renginys mokinių kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti.